Viešbutis Palanga SPA Luxury
 
Viešbutis
ViešbutisSpausdinti

Viešbutis

Įsikūręs gracingų pušų apsuptyje ramioje Birutės alėjoje, viešbutis „Palanga SPA Luxury“ sužavi nevaržančia prabanga ir užburia jaukia elegancija. Pro didelius panoraminius langus kas sezoną atsinaujinantis pušyno vaizdas tarsi susilieja su interjere vyraujančiu brazilišku riešutmedžiu, paverčiant viešbutį tikra natūralumo ir ramybės oaze.

Palanga SPA Luxury“ – tai ideali vieta atitrūkti nuo lekiančio pasaulio, skirti visą dėmesį savo mylimajam žmogui ir pasimėgauti romantiškomis akimirkoms dviese. Ypatingi viešbučio akcentai – tai apartamentai su Jacuzzi, kuria galite mėgautis besigrožėdami jūros ir supančio pušyno vaizdais, arba privačioje apartamentų aplinkoje galite atsipalaiduoti garinėje pirtelėje. Tarsi karališka, lova su švelniu baldakimu sujaudins Jūsų ir Jūsų mylimojo žmogaus jausmus.

Palanga SPA Luxury“ svetingai sutinka ir šeimas su vaikais. Atskirame kotedže įsikūrę trejų kambarių pilnai įrengti apartamentai yra pritaikyti visiems šeimos poreikiams. O šalia viešbučio esantis atviras baseinas su pašildomu vandeniu bei didelis SPA malonumų ir gydomųjų procedūrų pasirinkimas pradžiugins tiek Jus, tiek Jūsų vaikus.