Viešbutis Palanga SPA Luxury
 
Grožio ir medicinių paslaugų kainoraštis
MEDICAL SPA & WELLNESS Centras  >  SPA meniu  >  Grožio ir medicinių paslaugų kainoraštisSpausdinti

Grožio ir medicinių paslaugų kainoraštis

Anne Semonin procedūrų meniu

155.00 EUR

PRABANGA

1 val.30min. 
 

Jauninanti, atpalaiduojanti ir stangrinanti procedūra veidui, akims, dekoltė ir krūtinei. Ritualo metu yra atliekami veido ir dekoltė šveitimai, veido limfodrenažinis masažas su individualiai parenkamu eterinių aliejų kompleksu, tepamos mineralinė ir detoksikuojanti dumblių kaukės, procedūra užbaigiama įmasa-žuojant serumą ledo kubeliu. Rekomenduojama veido odos atgaivinimui, stangrinimui, nuovargio pėdsakų šalinimui ir skaistinimui.

 
99.00 EUR

GROŽIO PASLAPTIS

1 val.  
 

Giliai valanti, balansuojanti, raminanti odą ir sutraukianti poras veido procedūra. Ritualo metu atliekamas veido šveitimas, atsižvelgiant į odos būklę, limfodrenažinis veido bei dekoltė masažai, tepamos mineralinė su valomuoju geliu bei detoksikuojanti kaukės. Rekomenduojama veido odos valymui ir skaistinimui.

 
105.00 EUR

TOBULUMO LINK

1 val.30 min. 
 

Prabangi priešraukšlinė procedūra su rūgštimi veidui, kaklui ir dekoltė, skatinanti odos regeneraciją. Ritualo metu atliekamas veido valymas su individualiai parenkama rūgštine emulsija, odai nuraminti naudojama neutralizuojanti kaukė bei užbaigiama limfodrenažiniu veido masažu su regeneruojančiu serumu. Rekomenduojama mimikos raukšlių prevencijai, pigmentinių dėmių šviesinimui ir odos skaistinimui.

 
85.00 EUR

TIK JUMS

1 val. 
 

Individualiai parenkama veido procedūra. Atsižvelgiant į kliento veido odą taikoma procedūra, kurios metu atliekamas veido šveitimas ir limfodrenažinis masažas su individualiai parenkamu eterinių aliejų komp-leksu: balansuojantis, stangrinantis, raminantis arba drėkinantis, tepama pagal odos tipą parinkta veido kaukė.

 
95.00 EUR

KRIOTERAPIJA

1 val. 15 min. 
 

Stangrinanti ir senėjimą lėtinanti veido procedūra, kurios metu atliekamas veido šveitimas, limfodrenažinis masažas su stangrinančiu serumu, tepama kreminė kaukė, ritualas užbaigiamas įmasažuojant serumą ledo kubeliu. Rekomenduojama raukšlių prevencijai bei odos regeneracijos skatinimui.

 
70.00 EUR

SKUBANTIEMS

40 min.  
 

Gaivinanti, drėkinanti bei odos PH atstatanti veido procedūra skubantiems. Ritualo metu atliekamas veido šveitimas bei tepama individualiai pagal odos tipą parenkama kaukė. Rekomenduojama siekiantiems greito ir efektyvaus veido odos atgaivinimo.

 

 
65.00 EUR

SPINDINČIOS AKYS

45 min. 
 

Stangrinanti, drėkinanti ir priešraukšlinė akių srities procedūra. Ritualo metu atliekamas akių srities ma-sažas, tepama pasirinktinai kreminė arba mineralinė dumblių kaukė su serumu, paakių zonoje įmasažuo-jamas serumas ledo kubeliu. Rekomenduojama paakių patamsėjimo ir akių srities raukšlelių mažinimui.

 

 
95.00 EUR

PRABANGA AKIMS

1 val. 
 

Itin veiksminga paakių srities procedūra, šalinanti patinimus, patamsėjusius paakius bei laiko žymes. Ritualo metu atliekamas masažas su paakių kremu ir regeneruojančiu serumu, tepamos kaukės bei įmasažuojamas serumas ledo kubeliais. Rekomenduojama kaip efektyviausia priešraukšlinė procedūra, stangrinanti ir regeneruojanti akių srities odą.

 
47.00 EUR

IŠPUOSELĖTOS RANKOS

1 val. 30 min. 
 

Klasikinis manikiūras. Rankų masažas ir rožinio molio kaukė, kuri pamaitins ir atgaivins sausą Jūsų rankų odą

 
75.00 EUR

RELAKSUOJANTIS VISO KŪNO MASAŽAS

1 val. 
 

Viso kūno masažas su aromatiniais aliejais, intensyviu eterinių aliejų ir mikroelementų kompleksu suaktyvins limfinę sistemą, kraujotaką, atpalaiduos mintis, pagerins miego kokybę. Rekomenduojama patiriantiems nuovargį, stresą bei norintiems atsipalaidavimo.

 
90.00 EUR

RELAKSUOJANTIS VISO KŪNO MASAŽAS

1 val. 30 min. 
 

Viso kūno masažas su aromatiniais aliejais, intensyviu eterinių aliejų ir mikroelementų kompleksu suaktyvins limfinę sistemą, kraujotaką, atpalaiduos mintis, pagerins miego kokybę. Rekomenduojama patiriantiems nuovargį, stresą bei norintiems atsipalaidavimo.

 
99.00 EUR

VULKANINIŲ AKMENŲ RITUALAS

1 val. 15 min. 
 

Raumenis atpalaiduojantis, skausmą nuimantis ir įtampą šalinantis ritualas, kurio metu atliekamas masažas naudojant šiltus vulkaninius juodojo bazalto akmenis. Rekomenduojama nuovargio, įtampos šalinimui.

 
99.00 EUR

ANTISTRESINĖ NUGAROS TERAPIJA

1 val. 15 min. 
 

Atpalaiduojantis nugaros ritualas, kurio metu stuburo ir menčių srityje dedama savaime šylančio jūros mineralinio purvo kaukė, atliekamas nugaros ir pėdų masažas. Rekomenduojama jaučiantiems nugaros, pečių juostos skausmus, maudimą, dirbantiems sėdimą darbą.

 
69.00 EUR

JUODOJO SMĖLIO PILINGAS

45 min. 
 

Viso kūno pilingas, naudojant juodąjį smėlį iš Taičio.

 
85.00 EUR

JŪROS DRUSKOS ŠVEITIMO RITUALAS

1 val. 30 min. 
 

Viso kūno šveitimo ir įvyniojimo su jūros druskomis ir aromatiniais aliejais ritualas, kurio metu stangrinama oda, suteikiant jai elastingumo bei tonuso. Rekomenduojama pavargusiai, išsausėjusiai odai atgaivinti, šalinti bendrą nuovargį.

                                                                                           

 
135.00 EUR

GROŽIO HARMONIJA KŪNUI

1 val. 30 min. 
 

Giliai atpalaiduojantis ritualas, apimantis visą kūną: nuo galvos iki kojų pirštų. Atjauninanti veido procedūra su pasirinktais aromatiniais aliejais, nugaros šveitimas juoduoju smėliu ir kojų masažas suteiks Jums gyvybingumo bei naujų jėgų. Rekomenduojama norintiems pailsėti, atgauti jėgas.

 
205.00 EUR

ANTICELIULITINE TERAPIJA

2 val. 
 

Anticeliulitinė, kūną stangrinanti, stimuliuojanti ir skaidanti riebalus procedūra. Ritualo metu kūnas ištepamas aliejumi, atliekamas šveitimas druskų mišiniu, masažas su šaldančiais kamuoliukais, anticeliulitinis masažas, tepama detoksikuojanti kaukė, užbaigiant anticeliulitinio gelio ir serumo įmasažavimu. Rekomenduojama celiulito prevencijai ir gydymui, kraujotakos ir limfinės sistemos gerinimui.

 
109.00 EUR

KŪNO ĮVYNIOJIMAS SU SPIRULINA

1 val. 30 min 
 

Detoksikuojanti, liekninanti ir energizuojanti procedūra su jūros dumbliais. Ritualo metu atliekamas viso kūno šveitimas jūros druska ir eteriniais aliejais, taikoma įvyniojamoji detoksikuojanti kaukė su spirulina ir mikroelementais bei kūno įmasažavimas eteriniais aliejais ir losjonu.

 
105.00 EUR

KŪNO ĮVYNIOJIMAS SU ROŽINIU KOALINO MOLIU

1 val. 30 min. 
 

Drėkinanti ir raminanti kūno procedūra su rožiniu moliu. Procedūros metu atliekamas viso kūno šveitimas jūros druska ir eteriniais aliejais, įvyniojimas su rožiniu koalino moliu ir kūno įmasažavimas eteriniais aliejais ir kūno kremu. Rekomenduojama intensyviam odos drėkinimui.

 

 
99.00 EUR

TERAPIJA BESILAUKIANČIOMS

1 val. 30 min. 
 

Veidą ir kūną apimantis ritualas, kurio metu atliekamas lengvas nugaros masažas, veido procedūra bei rankų masažas.

 
79.00 EUR

NEPRIEKAIŠTINGOS PĖDOS

2 val. 
 

Detoksikuojanti pėdų vonelė, pedikiūras, jūros druskų šveitimas, rožinio molio kaukė bei masažas atpalaiduoja ir suteikia lengvumo jausmą kojoms.

 
70.00 EUR

VYNO TERAPIJOS KŪNO ŠVEITIMAS

45 min 
 

Atjauninantis odą, detoksikuojantis viso kūno vynuogių sėklų pilingas

 
99.00 EUR

VYNO TERAPIJOS RITUALAS

1 val. 30 min. 
 

Kūno šveitimo ir įvyniojimo ritualas, kurio metu atliekamas viso kūno šveitimas vynuogių kauliukais ir eteriniais aliejais bei kūno įvyniojimas su stangrinančia vynuogių kauke. Rekomenduojama siekiantiems aktyvinti kraujotaką ir limfinę sistemą, norintiems stangresnės ir elastingesnės odos.

 
170.00 EUR

VYNO TERAPIJOS RITUALAS SU KŪNO KAUKE IR MASAŽU

2 val. 15 min. 
 

Atpalaiduojantis viso kūno ritualas. Atliekamas viso kūno šveitimas, kūno kaukė, kurioje esantis vynuogių ekstraktas turi daug vitaminų C, E ir P, mineralinių medžiagų ir unikalių komponentų, pasižyminčių  jauni-namuoju, regeneruojamuoju ir drėkinamuoju poveikiu, puikiai tonizuoja ir gaivina odą. Senovės technika pagrįstas viso kūno masažas lino ryšulėliais su detoksikuojančiomis vynuogių sėklomis, natūralių vynuogių esencija bei aromatiniais aliejais. Rekomenduojama odos stangrinimui ir atsipalaidavimui.

 
245.00 EUR

VYNO TERAPIJOS RITUALAS DVIEM

2 val. 30 min. 
 

ANNE SEMONIN vyno terapijos pažiba – ritualas, skirtas dviem, pradedamas aromatine vonia, tęsiamas atjauninančiu kūno odą šveitimu bei viso kūno masažu su vynuogių sėklų ryšulėliais. Malonaus ritualo pabaigoje mėgaujamasi vyno taure. Rekomenduojama Jai ir Jam, norintiems atsipalaiduoti ir pasimėgauti poilsiu dviese.

 
75.00 EUR

BALTOJO SMĖLIO KŪNO ŠVEITIMAS

45 min 
 

Bora Bora baltojo smėlio kūno šveitimas atjaunina, pamaitina odą bei suteikia jai spindėjimo.

 
140.00 EUR

BALTOJO SMĖLIO RITUALAS

1 val. 30 min. 
 

Kūno šveitimo baltuoju smėliu ritualas, kurio metu atliekamas viso kūno šveitimas šildančiu Bora Bora smėliu ir masažas su maitinančiais odą aromaterapiniais aliejais.

                      

 
155.00 EUR

BALTOJO SMĖLIO IR VULKANINIŲ AKMENŲ RITUALAS

1 val. 30 min. 
 

Kūno šveitimo ir masažo terapija, kurios metu atliekamas viso kūno šveitimas baltuoju Bora Bora smėliu bei viso kūno masažas su karštais vulkaniniais akmenimis. Rekomenduojama jaučiantiems įtampą, nugaros, galvos ir kaklo skausmus bei norintiems susigrąžinti organizmo vidinę ramybę.

 
85.00 EUR

BALTOJI ŽVAIGŽDĖ

1 val. 30 min. 
 

Drėkinanti,skaistinanti ir pigmentines dėmes šviesinanti veido procedūra. Ritualo metu atliekamas veido šveitimas, masažas ir tepama odą šviesinanti veido kaukė. Rekomenduojama pigmentinių veido dėmių šalinimui ir veido skaistinimui.

 
140.00 EUR

INTENSYVIAI JAUNINANTI VEIDO PROCEDŪRA

1 val. 30 min. 
 

Veido kontūrą pakelianti, stangrinanti ir lyginanti veido procedūra. Ritualo metu atliekamas veido šveiti-mas, masažas, tepama veido kaukė bei atliekamas rankų ir kojų masažas su lediniais masažo kamuoliukais. Rekomenduojama kaip efektyvi veido jaunystę ir stangrumą išsauganti priemonė.

 
99.00 EUR

GERIAUSIAS PASIRINKIMAS / veido procedūra vyrams /

1 val. 15 min. 
 

Detoksikuojanti veido procedūra su natūraliais jūros mineralais ir eteriniais aliejais, giliai išvalo odą, suteikia glotnumo, lygumo ir skaistumo.

 
76.00 EUR

TIK VYRAMS

1 val.  
 

Procedūra, kurios poveikis matosi iš karto, atkuria natūralų odos Ph, apsaugo nuo išorinių dirgiklių.

 
140.00 EUR

JAUNINANTI VEIDO PROCEDŪRA VYRAMS

1 val. 30 min. 
 

Procedūra specialiai sukurta atsižvelgiant į vyrų odos ypatybes. Sukurta remiantis naujausiomis technologijomis, leidžia aktyvioms medžiagoms skverbtis maksimaliai giliai ir veikti itin efektingai. To pasekoje pastebimai išsilygina netgi gilios raukšlės, oda įspūdingai atjaunėja.

 
89.00 EUR

GILIAI DRĖKINANTIS KŪNO ĮVYNIOJIMAS

1 val. 30 min. 
 

Mineralizuojanti ir drėkinanti kūno procedūra intensyviai ramina odą, suteikia jai glotnumo. Ritualo metu atliekamas viso kūno šveitimas jūros druska, kūno įvyniojimas su drėkinančia kauke ir losjono įmasažavimu bei galvos masažas.

 
225.00 EUR

BRANGUSIS PERLAS

1 val. 30 min. 
 

Atpalaiduojantis ir jauninantis kūno ritualas nuo veido iki pirštų galiukų. Ritualo metu atliekamas nugaros šveitimas ir masažas, veido, dekoltė ir rankų šveitimas, tepama veido kaukė, užbaigiant pėdų masažu. Atpalaiduoja veido raumenis, drėkina, maitina ir tonizuoja. Rekomenduojama esant išsausėjusiai, pavargusiai odai.

 

Ligne St.Barth procedūrų meniu

99.00 EUR

TYRUMAS

1 val. 15 min 
 

Atpalaiduojantis, giliai odą valantis veido ir dekoltė ritualas su papaja, meliono ekstraktu, mango kremu ir avokado aliejumi. Procedūros metu atliekamas veido šveitimas, veido ir dekoltė masažai, tonizuojama, valoma, stangrinama ir maitinama oda. Rekomenduojama probleminės odos valymui ir atgaivinimui.

 
110.00 EUR

GAIVUMAS

1 val. 45 min. 
 

Drėkinantis veido ir dekoltė ritualas su šviežios papajos arba agurkų kauke. Procedūros metu atliekamas veido šveitimas, tepamos pasirinktinai valomosios arba drėkinančios veido kaukės, veido oda tonizuojama ir maitinama kremais. Rekomenduojama kaip efektyviausia veido odos drėkinimo procedūra.

 
47.00 EUR

ŠILKINĖS RANKOS

1 val. 30 min. 
 

Tai ne tik puoselėjantis ir intensyviai drėkinantis manikiūras. Tai visas ritualas.

 
65.00 EUR

ŠVELNUMAS

50 min. 
 

Viso kūno šveitimas kokoso aliejumi, šviežia papaja ir jūros smėliu, pasirinkto losjono įmasažavimas. Rekomenduojama odos drėkinimui, atgaivinimui.

 
90.00 EUR

STANGRUMAS

1 val. 30 min. 
 

Kūno įvyniojimas su stangrinančia žaliojo molio ir gaivinančia šviežių agurkų kauke, pasirinkto losjono

įmasažavimas. Rekomenduojama odos stangrinimui, celiulito prevencijai.

 
90.00 EUR

JAUSMINGUMAS

1 val. 30 min. 
 

Prabangus, relaksuojantis viso kūno masažas su drėkinančia kauke nukels Jus į Karibus.

 
90.00 EUR

HARMONIJA

1 val. 30 min. 
 

Puoselėjantis viso kūno masažas su kokoso, avokado, gebenės ir mentolio aliejais, suteikiantis atsipalaidavimo ir ramybės pojūtį.

 

 
150.00 EUR

RAMYBĖS OAZĖ

2 val. 
 

Unikali ir intensyviai atpalaiduojanti kūno procedūra. Ritualo metu naudojamos moliuskų kriauklės, turinčios natūralių šildančių savybių. Šalto spaudimo avokadų aliejus švelniai nuima įtampą, mažina stresą, skatina audinių metabolizmą ir limfos tekėjimą, pagerina kraujotaką, drėkina ir maitina odą tauriaisiais mineralais ir vitaminais. Rekomenduojama kūno ir minčių atpalaidavimui, nuovargio, streso šalinimui.

 
245.00 EUR

PALAIMA DVIEMS

2 val. 30 min. 
 

Ritualas, skirtas dviem, pradedamas sūkurine vonia su šampanu, viso kūno šveitimu kokoso aliejumi, šviežia papaja ir jūros smėliu bei viso kūno masažu su pasirinktais aliejais. Rekomenduojama trokštantiems poilsio, ramybės ir laiko sau bei antrajai pusei.

 
79.00 EUR

IŠPUOSELĖTOS KOJOS

2 val. 30 min. 
 

Puoselėjantis ir intensyviai drėkinantis pedikiūras, suteikiantis lengvumo kojoms, poilsio ir vidinės ramybės pojūtį kūnui.

 
50.00 EUR

LIEKNOS KOJOS

45 min. 
 

Raminantis ir atpalaiduojantis kojų masažas su gebenės geliu ir mentolio aliejumi.

 

Masažų kolekcija

85.00 EUR

ATPALAIDUOJANTIS ARBA ENERGIZUOJANTIS VISO KŪNO MASAŽAS

1 val. 30 min. 
 
 
85.00 EUR

LIMFODRENAŽINIS VISO KŪNO MASAŽAS

1 val. 30 min. 
 

Detoksikuojantis, toksinus ir skysčius šalinantis masažas, mažinantis kūno apimtis, padedantis atsikratyti celiulito, gerinantis sveikatą. Rekomenduojama mažo fizinio aktyvumo asmenims, norintiems atsikratyti viršsvorio ir pagreitinti medžiagų apykaitą.

 
70.00 EUR

ANTICELIULITINIS MASAŽAS

1 val. 
 

Masažo metu specialiais, giliais judesiais skatinama medžiagų apykaita ir kraujotaka, skaidomi riebalai ir šalinamas vandens perteklius audiniuose. Oda tampa lygesnė, stangresnė, dailėja kūno linijos.

 
56.00 EUR

NUGAROS MASAŽAS

45 min. 
 
 
45.00 EUR

KOJŲ ARBA PĖDŲ MASAŽAS

45 min. 
 
 
45.00 EUR

TAJŲ PĖDŲ MASAŽAS

45 min. 
 
 
45.00 EUR

KLASIKINIS VEIDO MASAŽAS

45 min. 
 
 
80.00 EUR

JAPONIŠKAS TERAPINIS VEIDO MASAŽAS "KOBIDO"

1 val. 15 min. 
 

Ilgametes tradicijas turintis veido, galvos, kaklo ir sprando masažas suteikia veidui švytėjimo, jaunumo ir liftingo efektą, stabdo senėjimo procesus, normalizuoja odos drėgmės balansą ir atpalaiduoja bei suteikia fizinių ir emocinių jėgų. Rekomenduojama tiek moterims, tiek vyrams, norintiems jaunesnės odos ir dailesnio veido ovalo.

 
80.00 EUR

MIOSTRUKTŪRUOJANTIS VEIDO MASAŽAS

1 val. 15 min. 
 

Procedūros metu kiekviena veido raumenų grupė veikiama paviršinio ir giliojo masažo. Jau po pirmojo seanso jaučiamas stiprus liftingo efektas, matomas ryškesnis veido ovalas, jaučiamas odos elastingumas.

 
40.00 EUR

MASAŽAS VAIKAMS

30 min. 
 

Su avokado ar kokoso aliejumi.

 

Vandens procedūros

29.00 EUR

ATPALAIDUOJANTI HIDROMASAŽINĖ-CHROMOTERAPINĖ VONIA „CARACALLA”

30 min. 
 
Galerija
 
85.00 EUR

ATPALAIDUOJANTI HIDROMASAŽINĖ-CHROMOTERAPINĖ VONIA „CARACALLA” + VISO KŪNO ŠVEI-TIMAS „ŠVELNUMAS”

1 val. 20 min. 
 
 
62.00 EUR

ATPALAIDUOJANTI HIDROMASAŽINĖ-CHROMOTERAPINĖ VONIA „CARACALLA” + TAJŲ PĖDŲ MASAŽAS

1 val. 15 min. 
 
 
25.00 EUR

„VICHY“ DUŠO PROCEDŪRA

30 min. 
 

Horizontalus dušas, kuriuo organizmas atpalaiduojamas, tonizuojamas, suteikiama energijos, skaidomi

riebalai bei celiulitas.

 
85.00 EUR

„VICHY” DUŠO PROCEDŪRA + VISO KŪNO ŠVEITIMAS „ŠVELNUMAS”

1 val. 20 min. 
 

Ritualo metu tonizuojama oda, jai suteikiamas švelnumo pojūtis.

 
35.00 EUR

ŠARKO + CIRKULIACINIS DUŠAS

30 min. 
 

Šarko dušas atliekamas specialiu įrenginiu, kuriuo šilta mineralinio vandens srovė masažuoja visą

kūną. Rekomenduojama jaučiantiems nuovargį, nemigą, irzlumą, esant hipotonijai, sąnarių artrozei.

 

Cirkuliacinis dušas atliekamas specialioje kabinoje, kurioje vertikalių vamzdžių su skylutėmis sistema

horizontaliomis vandens čiurkšlėmis masažuoja visą kūną.

 
80.00 EUR

HAMAMO RITUALAS

1 val. 
 

Aromaterapinė pirtis, kūno šveitimas “kese” pirštine, atpalaiduojantis viso kūno masažas su putomis bei atgaiva romėniškame baseine.

 
35.00 EUR

GILUMINIS POVANDENINIS VISO KŪNO MASAŽAS

30 min. 
 
Galerija

Vandens srove pagal laikrodžio rodyklę ratais masažuojama vandenyje, kur kūnas tampa lengvesnis, labiau atsipalaidavęs, pasiekiami gilesni sluoksniai. Rekomenduojama turintiems viršsvorio, celiulitą, po intensyvių treniruočių, varžybų, jaučiant nugaros, sąnarių skausmus, nuovargį.

 
20.00 EUR

GILUMINIS POVANDENINIS RANKŲ MASAŽAS

15 min. 
 

Vandens srove pagal laikrodžio rodyklę ratais vandenyje masažuojamos rankos. Rekomenduojama dirbantiems kompiuteriu, jaučiantiems rankų ir sąnarių skausmus, nuovargį, maudimą.

 
35.00 EUR

ANGLIARŪGŠTĖS VONIA

20 min. 
 

Angliarūgštė gali būti naudojama sausa arba ištirpinta mineraliniame vandenyje. Mineraliniame vandenyje ištirpintos angliarūgštės dujos sukelia odos kapiliarų išsiplėtimą, pagreitėja kraujotaka kapiliaruose ir oda parausta.

Vonios gerina hemodinamiką, potenciją, reguliuoja kraujagyslių tonusą, grūdina, stiprina organizmą. Tinka esant periferinės kraujotakos sutrikimams, endokrininėms ligoms, išeminėms širdies ligoms, plaučių ligoms, esant antsvoriui. Angliarūgštės vonios - gerai toleruojama, saugi procedūra sergantiems galvos smegenų kraujagyslių ligomis, cukriniu diabetu. Vonios temperatūra 34-36°, todėl ji ypač tinkama tiems, kurie netoleruoja karštų vonių.

 
35.00 EUR

SAUSA ANGLIARŪGŠTĖS VONIA

20 min. 
 

Sausa angliarūgštės vonia atliekama specialioje vonioje, kurioje paciento odą apgaubia angliarūgštės garai. Šie garai itin palankiai veikia ligonių, sergančių širdies ir kraujagyslių ligomis, savijautą. Per odą į organizmą patekusi angliarūgštė nedirgina gleivinės, ji rezorbuojasi tiesiai į kraują. Sausos angliarūgštės vonios rekomenduotinos žmonėms, turintiems kraujagyslių patologiją, infarkto ir insulto profilaktikai, kenčiantiems nuo venų išsiplėtimo.

 

Rankų ir kojų priežiūra

30.00 EUR

KLASIKINIS MANIKIŪRAS

 

Klasikinis manikiūras 

 
35.00 EUR

VYRIŠKAS MANIKIŪRAS

 
 
10.00 EUR

NAGŲ LAKAVIMAS

 
 
20.00 EUR

LAKAVIMAS ILGALAIKIU LAKU

 
 
65.00 EUR

PEDIKIŪRAS

 
 
75.00 EUR

SPA PEDIKIŪRAS

 
 
70.00 EUR

VYRIŠKAS PEDIKIŪRAS

 
 
90.00 EUR

SPA PEDIKIŪRAS VYRAMS

 
 

Aparatinė kosmetologija

55.00 EUR

LIPOMASAŽAS KŪNUI „PG CELLU M6 INTEGRAL“ APARATU

50 min. 
 

„LPG Cellu M6 Integral“ aparatas, skirtas veidui ir kūnui - naujas prancūzų iššūkis aparatinėje kosmetologijoje.

 

Lipomasažo kūnui rezultatai:

 • odos stangrumas
 • kūno formų koregavimas
 • riebalų pertekliaus šalinimas
 • kraujo ir limfos apytakų gerinimas
 • celiulito šalinimas

 

 
580.00 EUR

LIPOMASAŽAS KŪNUI „LPG CELLU M6 INTEGRAL“ APARATU (12 KARTŲ)

50 min. 
 
 
35.00 EUR

ENDERMOLIFTAS VEIDUI „LPG CELLU M6 INTEGRAL“ APARATU

50 min. 
 

.

Endermolifto veidui rezultatai:

 

 • odos stangrumas;
 • veido raumenų stiprinimas;
 • raukšlių lyginimas;
 • odos atjaunėjimas, skaistumas.

 

Optimaliam poveikiui pasiekti, rekomenduojama atlikti 12 procedūrų ciklą.

 
375.00 EUR

ENDERMOLIFTAS VEIDUI“"LPG CELLU M6 INTEGRAL“ APARATU (12 KARTŲ)

50 min. 
 

 

Endermolifto veidui rezultatai:

 

 • odos stangrumas;
 • veido raumenų stiprinimas;
 • raukšlių lyginimas;
 • odos atjaunėjimas, skaistumas.

 

Optimaliam poveikiui pasiekti, rekomenduojama atlikti 12 procedūrų ciklą.

 
30.00 EUR

BIOSTIMULIACIJOS PROCEDŪRA KŪNUI

30 min. 
 
 
285.00 EUR

BIOSTIMULIACIJOS PROCEDŪRA KŪNUI (12 KARTŲ)

30 min. 
 
 
32.00 EUR

BIOSTIMULIACIJOS PROCEDŪRA VEIDUI

30 min. 
 
 
310.00 EUR

BIOSTIMULIACIJOS PROCEDŪRA VEIDUI (12 KARTŲ)

30 min. 
 

Biostimuliacija "Ultratone Futura Pro" aparatu - naujos kartos treniruotė kūnui ir veidui.

 

Siūlomos programos:

 

 1. Lieknėjimas ir kūno formų tobulinimas (kūno svorio mažinimas; celiulito šalinimas; riebalų mažinimas ir raumens tvirtinimas; liftingas; pogimdyvinis lieknėjimas).
 2. Tonizavimas (treniruotė; gilus raumenų tonizavimas; odos stangrumas, tonuso atstatymas; krūtinės tonizavimas; pogimdyvinis tonizavimas; laikysena).
 3. Detoksikacija (limfodrenažas; toksinų šalinimas; odos atgaivinimas; masažas; antistresas).
 4. Sportas (jėga; greitis; fitnesas; kultūrizmas; tempimas).
 5. Terapija (reabilitacija; reabilitacija; akupresūra; refleksologija).

 

Optimaliam poveikiui pasiekti, rekomenduojama atlikti 12 procedūrų ciklą bei derinti su LPG.

 
27.00 EUR

LIMFODRENAŽINĖ - KOMPRESINĖ TERAPIJA KOJOMS IR PILVUI

30 min. 
 

Limfodrenažinė - kompresinė terapija atliekama profesionaliu prietaisu „STARVAC PSX“, sukeliančiu pul-suojančias spaudimo bangas, kurios teigiamai veikia kraujagyslių ir limfinę sistemas. Ši terapija gerina kraujotaką, padeda esant veninės ir limfinės sistemos sutrikimams, mažina tinimą ir venų išsiplėtimą, sunkumo kojose pojūtį, sąnarių ir raumenų skausmus, atpalaiduoja po fizinių krūvių, naikina celiulitą ir apelsino žievelės odos efektą. 

 
35.00 EUR

LIMFODRENAŽINĖ - KOMPRESINĖ TERAPIJA KOJOMS IR PILVUI SU STANGRINANČIO GELIO ĮMASAŽAVIMU

40 min. 
 
 
250.00 EUR

LIMFODRENAŽINĖ - KOMPRESINĖ TERAPIJA KOJOMS IR PILVUI (12 KARTŲ)

30 min. 
 
 
35.00 EUR

ULTRAGARSAS VEIDUI

30 min. 
 

Masažas ultragarsu ypač efektyvus norint suaktyvinti regeneracinius procesus odoje (liftingas). Po kiekvienos procedūros oda išlaiko geriau drėgmę, stangrėja, gražėja spalva, vientisumas. Rekomenduotina po plastinių operacijų - randų, kraujosruvų gydymui.

 
40.00 EUR

ULTRAGARSAS KŪNUI

30 min. 
 

Ultragarsinė gydymo procedūra tinka tiek moterims, tiek vyrams, kurie nori be chirurginių operacijų pakoreguoti ir suformuoti savo kūno linijas, sumažinti norimų kūno vietų apimtis, pagerinti odos struktūrą, sumažinti celiulito požymius. Procedūra atliekama nugaros, pilvo, juosmens, klubų, sėdmenų, šlaunų bei žąstų srityse.

 

Depiliacijos

 

Ūselių / Smakro / Pažastų / Kojų iki kelių / Bikini / Rankų / Kojų

 

ŪSELIŲ 10 €

SMAKRO 10 €

PAŽASTŲ 15 €

KOJŲ (IKI KELIŲ) 25 €

BIKINI SRITIES   30 €

RANKŲ  20 €

 

Makiažai

75.00 EUR

PROGINIS

 
 
 

Pirkinių krepšelis

 
 
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0 EUR
Spa centras