Viešbutis Palanga SPA Luxury
 
Naudojimosi kompleksu taisyklės
MEDICAL SPA & WELLNESS Centras  >  Naudojimosi kompleksu taisyklėsSpausdinti

Naudojimosi kompleksu taisyklės

1. Viešbutis „Palanga“ su Balneologijos SPA centru (toliau - Operatorius) - kuriame yra baseinai ir pirtys, esantis Birutės al.60, Palanga.

2. Lankytojas - kiekvienas asmuo, kuris operatoriaus nustatyta tvarka įsigijo leidimą, abonementą, gyvena viešbutyje ar kitais operatoriaus nustatytais būdais pateko į Balneologijos SPA centrą.

3. Šios Taisyklės nustato Balneologijos SPA centro lankytojų aptarnavimo (paslaugų teikimo) tvarką, privalomąsias saugumo, higienos ir paslaugų teikimo sąlygas. Balneologijos SPA centro taisyklės sudarytos siekiant užtikrinti kiekvieno lankytojo malonų poilsį, kitus reikalavimus lankytojams, Balneologijos SPA centro operatoriaus ir lankytojų teises, pareigas bei jų atsakomybės ribas, išvengti nemalonių nesusipratimų, traumų ar praradimų.

4. Šios Taisyklės privalomos visiems Balneologijos SPA centro lankytojams, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Asmuo, prieš sudarydamas sutartį paslaugoms pirkti (t.y. prieš įsigyjant leidimą, abonementą, apsistojimą viešbutyje), privalo įdėmiai susipažinti su šiomis Taisyklėmis ir, naudojantis Balneologijos SPA centro paslaugomis, jų laikytis.

5. Kiekvienas asmuo, įsigydamas leidimą, abonementą ar apsistojęs viešbutyje, gauna teisę naudotis baseinais, pirtimis ir patvirtina, kad yra susipažinęs su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jų besąlygiškai laikytis. Balneologijos SPA centro pirčių ir baseino naudojimosi taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais. Lankytojas pats atsako už pasekmes, atsiradusias dėl šių Taisyklių nežinojimo ar nesilaikymo.

6. Teisę naudotis Balneologijos SPA centro teikiamomis paslaugomis turi visų amžiaus kategorijų asmenys, išskyrus šiose taisyklėse numatytas išimtis.

7. Balneologijos SPA centro pirtyse ir baseinuose draudžiama lankytis (lankymo išimtys):

7.1. asmenims sergantiems infekcinėmis, užkrečiamomis odos ligomis, su atviromis žaizdomis, jaučiantiems negalavimus, kurie kelia grėsmę savo ar kitų lankytojų saugumui.

7.2. asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio, narkotikų ar psichotropinių medžiagų.

7.3. asmenims neapsistojusiems viešbutyje ir neturintiems leidimo ar abonemento.

8. Vaikai iki 14 metų gali lankytis Balneologijos SPA centro pirtyse ir baseinuose tik lydimi juos prižiūrinčių suaugusiųjų asmenų, kurie atsako už jų saugumą. Suaugęs asmuo turi būti vyresnis nei 18 metų ir prisiimti visišką atsakomybę už prižiūrimų vaikų elgesį, šių Taisyklių laikymąsi.

9. Vaikai iki 14 metų Balneologijos SPA centro pirtyse ir baseinuose gali lankytis nuo 8.00 iki 17.00 val.

10. Balneologijos SPA centro pirtyse, baseinuose ir SPA teritorijoje draudžiama:

10.1. vartoti alkoholinius gėrimus, valgyti, rūkyti;

10.2. šokinėti, nardyti, įlipti ir išlipti baseinuose, sūkurinėse voniose, ne tam skirtose vietose;

10.3. bėgioti, stumdytis, garsiai šūkauti, švilpauti;

10.4. lankytis su gyvūnais;

10.5. naudotis mobiliaisiais telefonais ir kitais garsą skleidžiančiais prietaisais;

10.6. atsinešti į pirtis ir jose naudoti savo užpilus, ekstraktus;

10.7. pirtyse naudoti kosmetines priemones;

11. Balneologijos SPA centre lankytojai turi avėti šlepetes, tinkamas avėti drėgnoje aplinkoje.

12. Lankytojai privalo persirengti tik specialiai tam įrengtose persirengimo kabinose. Savo drabužius, lauko avalynę bei mobiliuosius telefonus su nustatyta begarse aplinka privalo užrakinti daiktų saugojimo spintelėje.

13. Pirčių ir baseino erdvės yra skirtos relaksacijai, poilsiui, todėl čia privalu laikytis tylos ir gerbti kitų lankytojų poilsį.

14. Prieš įeinant į sveikatingumo kompleksą arba pirčių erdvę ir išeinant iš jų, lankytojams būtina nusiprausti po dušu.

15. Į sausas pirtis galima įeiti tik turint didelį rankšluostį arba paklodę, kurį būtina pirtyje pasitiesti ant medinių gultų po visu kūnu.

16. Poilsio zonose ant krėslų ir gultų privalu po visu kūnu pasitiesti rankšluostį arba paklodę.

17. Pasinaudojus pirčių kompleksu, prieš lipant į baseiną, būtina nusiprasti po dušu.

18. Šlepetes būtina palikti prie įėjimo į sausąją pirtį.

19. Naudojantis lauko Kelo pirtimi, pilant vandenį ant akmenų, privaloma laikytis saugaus atstumo. Vandenį pilti nedideliu kiekiu (1/4 pirties samčio).

ATMINKITE, KAD PATYS ESATE ATSAKINGI UŽ SAVO IR KITŲ BALNEOLOGIJOS SPA CENTRO LANKYTOJŲ SAUGUMĄ!

DĖKOJAME, KAD LAIKOTĖS BALNEOLOGIJOS SPA CENTRO TAISYKLIŲ.