Viešbutis Palanga SPA Luxury
 
Prekių pristatymas, grąžinimas
Prekių pristatymas, grąžinimasSpausdinti

Prekių pristatymas, grąžinimas

Prekių pristatymas

Jūsų pirkiniai bus pristatyti bet kuriuo nurodytu adresu. Jūs patys galėsite nuspręsti, ar įsigytas prekes norite gauti į namus ar darbovietę, ar pageidaujate, kad jas pristatytume asmeniui, kurį norite pasveikinti.

Jūsų užsakymas bus išsiųstas per 2 darbo dienas.

 

Prekių pristatymas į kitas šalis

Jūsų įsigytas prekes pristatysime ir į kitą šalį. Gavę Jūsų užsakymą, per 5 darbo dienas paruošime prekes gabenti į Jūsų nurodytą užsienio valstybę.

 

Prekės grąžinimas

Tai padaryti labai paprasta. Galite grąžinti mums bet kurią www.palangahotel.lt įsigytą prekę per 7 dienas nuo jos pristatymo dienos, jei jos neatidarėte, nenaudojote ir nepažeidėte gamintojo pakuotės. Mes priimsime grąžinamą prekę, Jums tereikia atsiųsti elektroninį pranešimą (kuriame turite nurodyti užsakymo numerį ir kokią prekę grąžinsite) adresu jurate@palangahotel.lt ir tinkamai supakuoti grąžinamą prekę. Galite naudoti pakuotę, kurioje prekė buvo Jums pristatyta, arba kitą, svarbu supakuoti grąžinamą prekę taip, kad gabenant ji nebūtų pažeista. Nepamirškite kartu įdėti ir sąskaitą arba jos kopiją. Norėdami grąžinti prekę naudokitės kurjerių tarnybos paslaugomis. Grąžinamas prekes siųskite adresu:

K. Geco prekybos įmonė

Birutės al. 60,

Palanga, LT 00135

Mes grąžinsime Jūsų pinigus! Pervesime juos į Jūsų sąskaitą iš karto, kai tik gausime grąžinamą prekę.