Viešbutis Palanga SPA Luxury
 
Apie mus
Apie musSpausdinti

Apie mus

SPA IR TALASOTERAPIJOS CENTRO ĮKŪRIMAS

 

K.Geco prekybos įmonė įgyvendino investicinį projektą "SPA ir Talasoterapijos centro įkūrimas", kuris buvo dalinai finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų.

Investicinio projekto tikslas - įgyvendinti kompleksinių turizmo paslaugų plėtrą, populiarinti sveikatos ir konferencinį turizmą, mаžinti sezoniškumą, didinti turistų srautus, sukurti naujas darbo vietas, gerinti įmonės veiklos rezultatus.programos 1 prioriteto "Vietinė ir urbaniztinė plėtra, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimas bei pritaikymas turizmo plėtrai" VP3-1.3-ŪM-06-K priemonę "Turizmo paslaugų (produktų) įvairovės plėtra ir turizmo paslaugų kokybės gerinimas.

Projekto įgyvendinimo pradžia 2009 m.sausio 01 d., pabaiga - 2013 m. sausio 31 d.

Projekto įgyvendinimui buvo skirta 2 445 151,74 Lt, neįskaitant pridėtinės vertės mokesčio, iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. Turime pasidžiaugti, kad tai vienas didžiausių iš privačių ir viešųjų investicinių projektų Palangos miesto savivaldybėje, kurio investicijos skirtos turizmo infrastruktūros gerinimui, sukurtos 43 naujos darbo vietos, praplėstos sveikatinimo ir konferencinio turizmo paslaugos, laimėtas Turizmo departamento apdovanojimas "Sėkmingiausias 2011 m.Sveikatos turizmo metų projektas".